Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2017/2018

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM nr 3 i SZKOŁY PODSTAWOWEJ nr 1
w WOŁOMINIE w roku szkolnym 2017/2018

Lp.

NAZWISKO i IMIĘ DZIEŃ  GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ
1.  Adrjańczyk Julia środa 1415 - 1500 pomoc pedagogiczno - psychologiczna
czwartek 1415 - 1500 przygotowanie do egzaminu - j. polski
2. Antończak Urszula poniedziałek 1325-1410 konsultacje
3. Bednarska Aneta czwartek 1325 - 1500 konsultacje
4. Bieniasz - Krzywiec Anna wtorek 0715 0800 konsultacje
5. Borówko Dorota poniedziałek 1415 - 1500 konsultacje
czwartek 1415 - 1500 przygotowanie do egzaminu - j.angielski
6. Borówko Radosław poniedziałek 1415 - 1500 konsultacje
 7.  Cieślak - Duda Dorota czwartek 1415 - 1500 konsultacje
8. Dąbrowska Janina czwartek 1325 - 1500 konsultacje
9. Dobrowolska Dorota środa 1325-1410 konsultacje
10.  Dobrzeniecka - Zalewska Anna czwartek 1325-1410 konsultacje
1415 - 1500 przygotowanie do egzaminu - chemia
11. Gruba Aneta czwartek 0710 0755 poprawy
12. Jabłońska Paulina wtorek 1415 - 1500 przygotowanie do egzaminu - j.polski
czwartek 1415 - 1500 pomoc pedagogiczno - psychologiczna
13. Jaskułowska Maryla poniedziałek 0715 0800 zajęcia wyrównawcze
czwartek
14. Jemielity Teresa środa 1325-1410 przygotowanie do egzaminu - matematyka
1415 - 1500 pomoc pedagogiczno - psychologiczna
15. Karczewski Marcin poniedziałek 1415 - 1500 konsultacje
16. Kucyk Halina poniedziałek 1325 - 1500 pomoc pedagogiczno - psychologiczna
środa 1325 - 1410 konsultacje
17. Kurek Marlena poniedziałek 1325-1410 konsultacje kl. 2c, 2d, 2e
wtorek 1325-1410 konsultacje kl. 7d, 7e
18. Kwiatkowska Bogumiła poniedziałek 1415 - 1500 konsultacje
środa
19. Łętek Andrzej poniedziałek 1325-1410 konsultacje
20. Moczydłowska Anna wtorek 1325-1410 konsultacje
czwartek
21. Pawlonka Magdalena środa 1415 - 1500 konsultacje
piątek
22. Pokus Aneta na bieżąco przygotowanie do konkursów
23. Rączka Małgorzata wtorek 1325-1410 zajęcia sportowe
24. Stachura Magdalena wtorek 1325-1410 konsultacje
25. Stawska Lidia poniedziałek 1325-1410 pomoc pedagogiczno - psychologiczna
czwartek 1325-1410 konsultacje
26. Stępnik Małgorzata poniedziałek 1325-1410 przygotowanie do egzaminu - historia, konsultacje
piątek opieka nad Pomnikiem Katyńskim
27. Szczęsna Monika      
28. Trębicki Marek wtorek 1230-1315 konsultacje
29. Zdulski Bartłomiej wtorek 1415 zajęcia sportowe - koszykówka
30. Zych Emilia wtorek 1415 - 1500 konsultacje
czwartek 1415 - 1500 przygotowanie do egzaminu - j.angielski
31. Żelazo Alicja piątek 1325-1410 kółko plastyczne

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer