Ostatnia "akcja" wolontariuszy

W mijającym roku szkolnym wielokrotnie braliśmy udział w różnych imprezach, piknikach dla mieszkańców Wołomina. 20 czerwca 2015r. po raz ostatni w tym roku szkolnym pomagaliśmy w organizacji i obsłudze Pikniku "Mama, Tata i Ja" organizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej i Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień. 

Jesteśmy zaprzyjaźnieni z OPS-em z racji wieloletniej współpracy i pracy na rzecz podopiecznych Ośrodka, bardzo lubimy atmosferę panującą podczas tej imprezy, dlatego już po raz trzeci z wielką przyjemnością pracowaliśmy na tym pikniku.

Najpierw musieliśmy nadmuchać i zawiesić kilkaset balonów, później zostaliśmy przydzieleni do sędziowania dyscyplin sportowo - rozrywkowych, typu: siatkówka-balonówka; bieg w workach, bieg na nartach, konkurs łuczniczy... Stanowisko "golenia balonów", które jak zwykle najbardziej ciekawiło, tradycyjnie zajmowała Pani Maria Wytrykowska. W przerwie między konkurencjami posilaliśmy się kiełbasą z grilla i watą cukrową. Organizatorzy podziękowali nam słodkościami. Do spotkania za rok.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer