Parking rowerowy

REGULAMIN KORZYSTANIA ZE SZKOLNEGO PARKINGU ROWEROWEGO

1. Parking rowerowy jest własnością Zespołu Szkół nr 3 w Wołominie

2. Czynny jest w godzinach od 700 do 1900

3. Z parkingu mogą korzystać uczniowie, rodzice, pracownicy szkoły oraz osoby przybywające do szkoły w celach służbowych a także goście szkoły.

4. Zaleca się parkowanie rowerów zabezpieczonych przez użytkownika indywidualnym zapięciem.

5. Parking jest nadzorowany przez system kamer monitoringu. Szkoła nie ponosi jednak odpowiedzialności za kradzież czy uszkodzenie roweru. Użytkownik we własnym zakresie zabezpiecza rower przed kradzieżą.

6. Rower należy postawić w taki sposób, aby nie utrudniał innym rowerzystom korzystania z parkingu.

7. Na terenie parkingu dla rowerów zabrania się picia alkoholu, palenia papierosów, zażywania środków odurzających, używania otwartego ognia, działań niezgodnych z przepisami bhp i przeciwpożarowymi, oraz zachowań sprzecznych z zasadami współżycia społecznego lub zakłócających korzystanie z parkingu.

8. Parkowanie rowerów jest bezpłatne.

9. Każdy użytkownik poprzez wjazd na teren parkingu wyraża akceptację niniejszego regulaminu.

10. W sprawach nieuregulowanych zapisami niniejszego regulaminu, decyzję podejmuje dyrektor szkoły.

Parking jest pod nadzorem i obserwacją systemu monitoringu.