Wolontariat 2017/2018

IX Rodzinny Piknik w Zespole Szkół Specjalnych...

I oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć. Uwielbiamy pikniki w szkole na Miłej – jest tam zawsze super rodzinna atmosfera. Bawią się wszyscy wspólnie: uczniowie, nauczyciele, rodzice. Przebierają się, tańczą, śpiewają, wspierają się nawzajem, gdy zdarzy się jakieś potknięcie...Z zazdrością patrzymy na taką symbiozę.

Rodzinny piknik ekologiczny z okazji 25-lecia Zakładu Energetyki Cieplnej

9 czerwca 2018 r. byliśmy na terenie ZEC-u, gdzie czynnie braliśmy udział, działając przy obsłudze różnych stoisk z atrakcjami dla przybyłych mieszkańców naszego miasta.

Wielkanoc w MDK

26 kwietnia 2018 r. w Miejskim Domu Kultury spotkali się na Śniadaniu Wielkanocnym mieszkańcy Wołomina, podopieczni Ośrodka Pomocy Społecznej. Jak zwykle braliśmy udział w tym spotkaniu.

Wielkanoc tuż, tuż...

23 marca 2018 r. wzięliśmy udział w charytatywnym wydarzeniu w Miejskim Domu Kultury w Wołominie, gdzie uczniowie wołomińskich szkół malowali pisanki, które następnie zostały zlicytowane podczas koncertu Kuby Jurzyka.

Nagroda dla wolontariuszy

11 marca 2018 r. 65 wolontariuszy zostało zaproszonych do kina Helios na film "Cudowny chłopak".

W podziękowaniu za okazywane innym serce, ciepło i radość; za to, że chce im się chcieć być mądrymi, dobrymi ludźmi mieli swój udział: Rada Rodziców oraz Mazowieckie Forum Biznesu, Kultury i Nauki.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer