ZEBRANIA Z RODZICAMI SP1 - Uwaga zmiana godzin zebrań!!!!

Najbliższe zebranie z rodzicami odbędzie się 23.09.2019 r. (poniedziałek)

- o godz. 18:30 - spotkania z dyrekcją kl. 8 SP

- o godz. 19:00 - spotkania z wychowawcami kl. 1 SP, 7 SP8 SP

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 dla SP1

godz. 8:00 - Uroczysta Msza Św. w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Wołominie dla wszystkich uczniów naszej szkoły

Rozpoczęcie roku szkolnego w szkole:

- godz. 9:00 - uczniowie klas 1 SP na sali gimnastycznej,

- godz. 9:30 - uczniowie klas 7 8 SP na sali gimnastycznej.

Sprawozdanie z pracy Młodzieżowego Klubu Wolontariatu "Na Przekór" w II semestrze roku szkolnego 2018/2019 r.

Wolontariat ogólnie dzieli się na zadaniowy (stałe zadania, stałe miejsca pracy) oraz akcyjny. Podstawą pracy naszego wolontariatu są stałe miejsca pracy, których aktualnie jest 12, ale włączamy się także w różnorodne akcje (poczynając od szczebla lokalnego do akcji ogólnopolskich). Generalnie podczas działań akcyjnych potrzeba wielu wolontariuszy mogą więc wspierać nas również uczniowie nie będący na co dzień wolontariuszami.

Marsz dla Życia i Rodziny

Wydarzenie to wpisało się na stałe w kalendarz pracy naszego wolontariatu. 9 czerwca 2019 r. kilkunastu wolontariuszy pomagało podczas przemarszu uczestników przez miasto (także w parafii Józefa Robotnika).

SPOŁECZNE WNIOSKI DO BUDŻETU GMINY WOŁOMIN 2020

W ramach społecznych wniosków do Budżetu Gminy Wołomin 2020 bardzo prosimy o oddanie głosu na nasz projekt w kategorii PRZESTRZEŃ PUBLICZNA:

1. projekt nr 1014 - "Ścieżka doświadczeń na terenie Zespołu Szkół nr 3 w Wołominie

Głosować mogą osoby zamieszkałe w Gminie Wołomin, które mają ukończone 16 lat. Głosy można oddawać do 1 lipca na glosuj.wolomin.org

Dziękujemy za oddane głosy

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO GŁOSOWANIA NA NASZ PROJEKT !!!