Nabór uczniów do klas I SP 1 na rok szkolny 2019/2020

Informacja o zapisach do I klasy Szkoły Podstawowej - plik pdf

• Druk zgłoszenia dla kandydatów do I klasy Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2019/2020 -

plik pdf - plik word

Egzamin Ósmoklasisty 2019

Uczniowie klas ósmych przystąpią do egzaminu zgodnie z wyznaczonym wcześniej harmonogramem:

- 15.04.2019 r. - język polski

16.04.2019 r. - matematyka

- 17.04.2019 r. - język obcy

Uczniowie w ww. dniach przychodzą do szkoły na godz. 8:15

STRAJK w Zespole Szkół nr 3 !!!

Szanowni Państwo - Rodzice uczniów, uczniowie

Informuję, że na terenie ZS3 w Wołominie zostało przeprowadzone referendum, w którym pracownicy szkoły opowiedzieli się za akcją strajkową.

W czasie trwania strajku w szkole będą odbywały się tylko zajęcia opiekuńcze.

Uczniowie klas gimnazjalnych przystąpią do egzaminu zgodnie z terminarzem:
10.04.2019 r., 11.04.2019 r. i 12.04.2019 r.
Uczniowie klas trzecich przychodzą w tych dniach do szkoły na godz. 8:15.

Sytuacja jest dynamiczna i wszelkie dodatkowe informacje będą zamieszczane na bieżąco na stronie szkoły.

Henryka Duda

Jaś Muzyczak...

Jako wolontariusze MKW „Na Przekór” mamy wielu podopiecznych, z którymi spotykamy się regularnie, co tydzień. Niektórym pomagamy akcyjnie - kilka razy w roku udaje się nam zobaczyć znajome twarze. Wielu nie znamy osobiście. Tak jest w przypadku Jasia Muzyczaka, którego znamy tylko ze zdjęć oraz opowieści jego babci, a mimo to od dłuższego czasu prowadzimy nieustanną zbiórkę korków, aby wspomóc rehabilitację Jasia.

Pomagamy dzieciom w Afryce

Przez kilka tygodni (luty, marzec) przygotowywaliśmy się do udziału w akcji organizowanej przez UNICEF Polska. Akcja nazywa się WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA i polega na stworzeniu i sprzedaży własnoręcznie uszytych lalek.  Bierzemy w niej udział po raz trzeci, zaangażowane w projekt są wszystkie klasy.