Rok szkolny 2012/2013

Młodzieżowy Klub Wolontariatu „Na Przekór” zawiesza działalność

Dziękuję…

Z ogromnym żalem i przykrością powiadamiam, że od nowego roku szkolnego Młodzieżowy Klub Wolontariatu „Na Przekór” zawiesza działalność.
Bardzo, bardzo wszystkim dziękuję (szczególnie tym, którzy pracowali ze mną od samego początku) i mam nadzieję, że w każdym z Was zostanie na stałe ta dobra część osobowości, która kazała Wam pomagać innym.

Piknik Rodzinny "Mama, Tata i Ja"

Ostatnia akcja naszego wolontariatu to pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu zabaw i konkurencji podczas Pikniku Rodzinnego „Mama, Tata i Ja” zorganizowanego przez OPS i OPiTU w Wołominie.

Sprawozdanie z działalności Młodzieżowego Klubu Wolontariatu 2012/2013

Czwarty rok działania Klubu „Na Przekór’. W tym roku, po  uzupełniającej „rekrutacji” pracowało w klubie 74 osoby (w tym dwadzieścia licealistek, z których 3 odeszło w trakcie ).

Zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się
28 czerwca 2013 r. na sali gimnastycznej:
- o godz. 9:15 dla klas I-II gimnazjum,
- o godz. 10:30 Msza Św. w kościele M.B.Częstochowsiej w Wołominie dla klas I-III gimnazjum,
- o godz. 11:45 dla klas III gimnazjum.

Możemy być dumni ...

W dniach 7 – 9 czerwca 2013 r. grupa  wolontariuszy z Młodzieżowego Klubu Wolontariatu „Na Przekór”  przy Gimnazjum nr 3 w Wołominie oraz Szkolno – Parafialnego Wolontariatu z Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2 w Wołominie oraz nasi opiekunowie wzięła udział w  XIX  Ogólnopolskiej Gali Konkursu Samorządowego Nastolatków 8 Wspaniałych.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer