,,Tatrzański Fun’’

W dniach 4.06-6.06 2018 r. uczniowie klas 2e, 2d, 2c, 3e, 3c i 3a wyjechali na wycieczkę ,,Tatrzański Fun’’ z biura podróży ,,FOCUS’’.

III Powiatowy Konkurs Ekologiczny

Uczniowie klas III uczestniczyli w III Powiatowym Konkursie Ekologicznym, który był organizowany przez Starostwo Powiatowe w Wołominie.

Stypendia dla najzdolniejszej młodzieży z Mazowsza

Rusza nabór do IV edycji projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka" na nadchodzący rok szkolny 2018/2019.

Jest to projekt Samorządu Województwa Mazowieckiego realizowanym przez Departament Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Stypendium z Fundacji Efekt Motyla

Fundacja Efekt Motyla przesyła informacje o naborze do programu stypendialnego w roku szkolnym 2018/19. Program stypendialny jest prowadzony przez Fundację od 2008 r. i z każdym rokiem coraz bardziej się rozwija.

Stypendium Fundacji Efekt Motyla przeznaczone jest dla uczniów z terenu całej Polski zdolnych i zmotywowanych do nauki, których trudna sytuacja materialna utrudnia zdobywanie wiedzy. Celem stypendium jest wspomaganie edukacji młodych ludzi, rozbudzanie ambicji i przedsiębiorczości. Stypendia w wysokości 300 zł na miesiąc przyznawane są przez kolejne 10 miesięcy roku szkolnego. Ponadto dla wybranych Stypendystów organizowany jest także wyjazd motywacyjny do Warszawy w październiku 2018 r. połączony z warsztatami rozwojowymi.

Podróż do królestwa przyrody

W dniach 27-30. 05.2018 r. uczniowie klasy II b gimnazjum i VII a szkoły podstawowej udali się na wyprawę na Roztocze, do niezwykłej krainy, której największym bogactwem jest przyroda.